Lancia.it

PRZYDATNE INFORMACJE

WARTOŚĆ SAMOCHODU
Pytanie: Posiadam samochód marki Lancia. W jaki sposób mogę dowiedzieć się jaką wartość ma dzisiaj mój samochód?
Odpowiedź: Proszę skontaktować się z dealerem marki Lancia.

 

CZĘŚCI ZAMIENNE
Pytanie: Gdzie mogę kupić części zamienne do modeli wycofanych z produkcji?
Odpowiedź: Proszę skontaktować się z dealerem marki Lancia.

 

INSTRUKCJE OBSŁUGI
Pytanie: Gdzie mogę zdobyć instrukcje obsługi do modeli wycofanych z produkcji?
Odpowiedź: Proszę skorzystać ze strony internetowej www.lancia.pl, a następnie w zakładce „USŁUGI” wybrać „INSTRUKCJE OBSŁUGI”. Po wybraniu interesującego modelu dostępna jest Instrukcja Obsługi w formacie PDF z możliwością pobrania i wydrukowania. Można skorzystać również z bezpośredniego linku http://instrukcje.lancia.pl. W razie konieczności prosimy o kontakt z numerem linii dla klientów Lancia: 00800 526242 00.

 

AKCESORIA
Pytanie: Interesują mnie produkty z Linii Akcesoriów Lancia, gdzie mogę je kupić?
Odpowiedź: Opisy niektórych akcesoriów dostępnych dla każdego modelu znajdują się w sekcji CENNIKI I KATALOGI w Katalogach Ogólnych. W celu zapoznania się z pełną, szeroką gamą akcesoriów lub w celu nabycia danego produktu, proszę skontaktować się z dealerem Lancia.

 

OFERTA SAMOCHODÓW UŻYWANYCH
Pytanie: Zdecydowałem się na zakup samochodu używanego i chciałbym zapytać o oferty, do kogo mogę się zwrócić?
Odpowiedź: Proszę zapytać u dealera marki Lancia lub sprawdzić bezpośrednio online w sekcji Usługi, klikając pozycję Samochody używane. Stąd można połączyć się z wyszukiwarką www.fiatautoexpert.pl, gdzie przedstawione są wszystkie oferty z gamy Autoexpert, czyli marki samochodów używanych sprzedawanych przez dealerów Fiat, Lancia, Alfa Romeo.

 

WYPOSAŻENIE SPECJALNE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Pytanie: Chciałbym zapytać o wyposażenie specjalne dla osób niepełnosprawnych przewidziane w samochodach marki Lancia: czy mogę znaleźć informacje online?
Odpowiedź: Oczywiście, na stronie www.fiat.pl/autonomy można uzyskać wszelkie informacje na temat wyposażenia specjalnego samochodów marki Lancia dla osób niepełnosprawnych.