Lancia.it

LANCIA THEMA

 

JAKOŚĆ UBRANA W PIĘKNO

 

Flagowy model o wyrafinowanej duszy,
wyjątkowa synteza dwóch odmiennych
filozofii kreacji i wytwarzania. ​​

POZNAJ WSZYSTKIE WERSJE

#Title#

Od PLN

#KeyFeatures#
Więcej

PROMOCJE

Styl

WSZYSTKO TO, CO ŚWIADCZY O WYJĄTKOWOŚCI SAMOCHODU

Jego sylwetka opowiada historię najpiękniejszych pojazdów, łącząc amerykańskie akcenty z europejską elegancją i niepowtarzalnym charakterem Lancii.

To synteza dwóch odmiennych filozofii, które spotykają się na najwyższym poziomie technologii, design’u, rzemieślniczego wykończenia i stylu.

​​​​​​​​​​​​​

KAŻDE SPOJRZENIE JEST DZIEŁEM SZTUKI

Otwierając drzwi Lancii Thema wchodzimy do luksusowego świata, w którym miękkie linie łączą się z eleganckimi materiałami wykończonymi z rzemieślniczą precyzją.

Eleganckie skórzane fotele wzbogacone są cennymi przeszyciami.

Perforowana skóra Nappa na fotelach, skóra Poltrona Frau® na tablicy przyrządów, skóra i żywica na dwutonowej kierownicy. Eleganckie wykończenia w drewnie na drzwiach, konsoli centralnej i desce rozdzielczej. Elementy z chromowanej stali rozświetlają całość.

W Lancii Thema światło staje się również elementem design’u: wnętrze rozświetla delikatny błękit diodowych lamp LED, nawiązujący do poświaty Sapphire Blue podwójnego zestawu wskaźników.

Otwierany panoramiczny dach GranLuce rozszerza przestrzeń w nieskończoność, dzięki przeszklonej powierzchni zajmującej 70% dachu Lancii Thema.

​​​​​​​​​​

PIĘKNY KSZTAŁT, KTÓRY ŁĄCZY WYJĄTKOWE STYLE

Europejska elegancja, włoska klasa, zdecydowany amerykański charakter. To wyjątkowe połączenie tworzy design Lancii Thema. Styl, który łączy różne dusze, tworząc sylwetkę o wyjatkowej urodzie i sile, podkreślonej chromowanymi elementami, które wyróżniają Lancię Thema.

W części przedniej wyróżnia się niepowtarzalna krata wlotu powietrza Lancia, połączona z innowacyjnymi reflektorami LED, które tworzą twarz i temperament prawdziwego modelu flagowego.

Silnie nachylona szyba przednia to zaproszenie, by zapanować nad wiatrem, a słupki o niewielkich wymiarach zapewniają maksymalną widoczność.

​​​​
​​​​​​​​​​​
  • GLOBALNY FLAGOWY MODEL
  • WNĘTRZE
  • NADWOZIE

Moc

ZDECYDOWANA SIŁA,
INTELIGENTNA MOC

Silniki benzynowe i diesel Euro 5 o dużej mocy, które łączą się z elastycznością automatycznej 5 i 8 przełożeniowej skrzyni biegów oraz z uwagą poświęconą w fazie projektowej redukcji emisji CO2.

​​​​​

Komfort

PRZYJEMNOŚĆ ABSOLUTNA

Komfort wnętrza osiąga nowy wymiar.
Architektura wszystkich siedzeń opiera się na stelażu ze sprężynami typu falistego − o komforcie zaliczanym do najlepszych w swej klasie. Fotele przednie wyposażone są w ośmiopozycyjną regulację ustawień i podparcia lędźwiowego.

Cisza jest zasadniczym elementem dobrego samopoczucia, który doceniają pasażerowie podróżujący Lancią Thema. Szyba czołowa i okna boczne klejone są z grubego, laminowanego szkła, a płyta podłogowa, przedział pasażerski oraz wnęki kół wyłożono dźwiękochłonnymi wykładzinami i panelami. Słuchanie muzyki z systemu stereo Alpine Sound System o mocy 276 Watt z sześcioma głośnikami staje się ogromną przyjemnością.

Komfort polega również na delektowaniu się napojami o właściwej temperaturze, dzięki podgrzewanym uchwytom na puszki czy kubki, które podgrzewają lub schładzają każdy rozmiar butelki, puszki lub kubka.

TECHNOLOGIA

 ​​​​​​​​

​​​​​​
System bezkluczykowego uruchamiania silnika (Keyless Enter-N-Go)

System bezkluczykowego uruchamiania silnika (Keyless Enter-N-Go)

System umożliwia nie tylko otwieranie i zamykanie drzwi potrzeby używania kluczyka, a także uruchamianie silnika, naciskając przycisk na desce rozdzielczej. Opiera się na impulsie radiowym, który odblokowuje klamki kiedy zbliżamy się do samochodu i zamyka samochód kiedy oddalamy się od niego.

​​​​​​​​​​​​​​​​
UCONNECT®

UCONNECT®

System obejmujący funkcje i kontrolę nawigacją, systemem stereo, radioodtwarzaczem, czytnikiem DVD, dwustrefową klimatyzacją, telefonem, MP3 iPod i kamerą cofania.

Z poleceniami głosowymi lub przyciskami sterującymi na kierownicy i 8,4” ekranem dotykowym, największym na rynku. ​​

​​​​​​​
Kamera cofania (Parkview Rear Back-Up Camera™)

Kamera cofania (Parkview Rear Back-Up Camera™)

Ułatwia manewry na parkingu. Uruchamia się na wstecznym biegu, pokazując na wbudowanym ekranie obraz na drodze.​​

​​​​​​​​
Blind Spot Detection

Blind Spot Detection

System wykrywania martwego punktu ostrzega kierowcę o obecności samochodu w martwym punkcie lusterka bocznego. Dzięki temu możesz zmieniać pasy bez ryzyka zderzenia z pojazdami niewidocznymi w lusterku bocznym. ​

​​
SafetyTec™

SafetyTec™

Pakiet zawiera system Forward Collision Warning, który zapobiega ryzyku kolizji czołowych, oraz tempomat adaptacyjny Adaptive Cruise Control korzystający z umieszczonego z przodu radaru. Jest to innowacyjny system kontroli prędkości w celu zachowania odpowiedniego (bezpiecznego) dystansu między poruszającymi się pojazdami, koordynując niezależnie hamowanie i przyspieszanie.

​​​​​
Zawieszenie Multilink

Zawieszenie Multilink

Przednie i tylne, gwarantują doskonałą przyczepność samochodu, łatwość prowadzenia i komfort najwyższe w swojej klasie.​​

​​​

GALERIA ZDJĘĆ